PostWysłany: Pią 14:07, 15 Lip 2005    Temat postu: Dzień 2.

13.07.2005
Znowu rozegraliśmy tego dnia 2 spotkania. Podobnie jak dzień wcześniej zdobyliśmy 3 pkt-y.

12:00 OKP WARSZAWIANKA 4-2 ALMOST PERFECT
Spotkanie to kosztowało nas bardzo dużo sił, ale udało nam się odnieść zwycięstwo. Po 1. połowie wygrywaliśmy 1:0 po tym jak po rzucie rożnym wykonywanym przez Krzysztofa B. bramkę do własnej brami wbił bramkarz Almostu. Rywale zaś w 1.połowie skupili się głównie na narzekaniu na złą piłkę. Very Happy Przy nielicznych ich uderzeniach dobrymi interwencjami popisał się debiutujący u nas bramkarz Piotr Idzikowski (Very Happy). W 2. połowie na początku Almost zdobył wyrównującą bramkę.
Później jednak po podaniu Krzysztofa B. gola na 2:1 dla naszej ekipy uzyskał Marcin L. Jednak nasza radość z prowadzenia nie trwała długo, bo rywale po raz 2. w tym meczu wyrównali. Jednak znowu udało nam się wyjść na prowadzenie, a gola uzyskał Łukasz L. Wtedy wiedzieliśmy już, że wystarczy nam dociągnąć przez ostatnie minuty ten rezultat i uzyskamy satysfakcjonujący nas wynik. Mimo tego uzyskaliśmy jeszcze jedną bramkę. Celnym crossem z "piątki" popisał się Krzysztof B., Marcin L. z pierwszej piłki zgrał ją w pole karne, a stamtąd potężnym uderzeniem popisał się Przemek P. i było 4:2!

Skład: Marcin L., Łukasz L., Przemek P., Bartosz, Krzysztof B., Hubert K.

Bramki: samobój, Marcin L., Łukasz L., Przemek P.

Zdjęcia:

Za chwilę rozpocznie się nasz zwycięski mecz. Od lewej: Hubert K., Przemek P. oraz Marcin L.

Uderzał Przemek P.

Plecami Marcin L., na 2. planie, od lewej: Hubert K., Łukasz L., Przemek P. i Krzysztof B.

Do zawodnika rywali przyjmującego piłkę rusza Marcin L., w tle Łukasz L.

Krzysztof B. w pogoni po piłkę za rywalem

Tym razem bramkarz rywali wyskoczył najwyżej... Plecami Łukasz L.

Za chwilę zawodnik rywali będziesz się musiał zmierzyć z Przemkiem P.

Hubert K. stara się zatrzymać zawodnika rywali. Gdyby mu się to nie udało w polu karnym czekają jeszcze Łukasz L. i Przemek P.

Kto przyjmie piłkę? Walczy Krzysztof B.

Rzut wolny dla nas. Do strzału szykuje się Krzysztof B. Za nim Marcin L.. Najbliżej obiektywu Łukasz L.

A tu już po wolnym...

13:00 OKP WARSZAWIANKA 1:12 lLEGIA TARCHOMIN
Jednak zdecydowanie trzeba przyznać, że pomysł rozgrywania dwóch spotkań z rzędu jest nietrafiony. Wyraźnie brakowało nam już w tym spotkaniu sił, aby podjąć z rywalani walkę. Ogólnie można by to podsumować, że graliśmy gdzieś tak do wyniku 0:5, a później większość z nas już jedynie stała na boisku, nie podchodząc nawet do rywali. To cud, że włożyli nam tylko tyle bramek... Very Happy Warto odnotować, że honorowego gola dla naszej drużyny zdobył Przemek P. I to by było na tyle w opisie tego spotkania. Dobrze, że w rewanżach będziemy z nimi grali w 1. spotkaniu, czyli nie tak zmęczeni jak tego dnia...

Bramki: Przemek P.

Zdjęcia:

Za chwilę rozpocznie się mecz. Obok Rogera stoją Marcin L. oraz Hubert K.

Marcin L. w rajdzie na bramkę rywali. Za chwilę uderzy piłkę obok bramkarza, ale niestety również obok bramki...

Ostatnio zmieniony przez Lubryk dnia Śro 12:18, 31 Sie 2005, w całości zmieniany 4 razy
Papis

Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 38

Skąd: Warszawa(TGK)

PostWysłany: Sob 21:07, 16 Lip 2005    Temat postu:

Co do tych bramek nie jestem pewien czy tak one wygladaly ;/ wydawalo mi sie ze 2 strzelilem z almostem i ze ta z podania krzyska byla moja a nie twoja ;] spytaj sie lukasza jeszcze dla pewnosci

Lubryk

Posty: 81

Skąd: KOSS

PostWysłany: Nie 23:09, 17 Lip 2005    Temat postu:

Papis napisał:

Nie muszę, bo mam pewność, że bramki w tym meczu strzelali: Marcin L., Łukasz L., Przemek P. oraz Krzysztof B.
A Ty zdobyłeś tego dnia jeszcze gola w późniejszym meczu z llegią tarchomin oraz dzień wcześniej z legionistami i masz łącznie 3 bramki (zgodnie z klasyfikacją strzelców na oficjalnej stronie pucharu, więc wszystko się zgadza).
p.s. Nie bądź już taki łasy na te bramki... Very Happy

Papis

Posty: 38

PostWysłany: Pon 16:44, 25 Lip 2005    Temat postu:

moze mi sie pomylilo z tym drugim meczem Razz bardzo mozliwe Very Happy ale honorowy jest moj Very Happy

Erbunsh90

Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 5

PostWysłany: Pią 16:15, 19 Sty 2007    Temat postu:

Very Happy Very Happy Very Happy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OKP Warszawianka Strona Główna -> Puchar Lata 2005 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)